Anders Røe blir utviklingssjef!! – Aker

Anders Røe blir utviklingssjef!!

Anders Røe tar ledelsen som utviklingssjef i Aker Topphåndball!

Vi er begeistret for å kunngjøre at Anders Røe vil få et større ansvar i klubben fra sesongen 23/24. Han vil være ansvarlig for å lede klubbens satsning på den neste generasjonen av toppspillere!

Anders er allerede en velkjent skikkelse i Aker, og vi er utrolig fornøyde med at han nå tar en mer sentral rolle i klubben. Utviklingsarbeidet i Aker er en av våre aller viktigste satsninger, og det er avgjørende for oss å ha dyktige personer som kan utvikle og styrke våre spillere, samtidig som de utfordrer klubbens kultur og identitet.

Daglig leder Frikk Juell uttrykker sin glede over utnevnelsen og sier: «Anders er en uvurderlig ressurs for oss, og vi er glade for at han tar på seg denne viktige rollen. Aker investerer sterkt i utviklingen av våre spillere, og det er avgjørende at vi har kompetent personell til å forme og veilede dem. Samtidig ønsker vi å utfordre og videreutvikle klubben som helhet.»